SEZNAMOVÁNÍ

Výběr partnera je jedno z nejdůležitějších životních rozhodnutí.
Jak najít a vytvořit vztah, který nás bude naplňovat?

Délka lekcí
3x 60 min + diskuse

Termíny lekcí
Video záznam

Cena za 3 lekce
1 490 Kč

Seznamování je náročné. Láska za námi často nepřijde sama a my musíme hledat příležitosti k seznámení, zvládat odmítnutí a rozhodovat se, s kým zkusíme navázat hlubší vztah. Nevíme, jak na to, nerozumíme vlastnímu chování a už vůbec ne chování těch druhých. Doufáme, že technologie seznamování zjednoduší, ale občas ho dělají ještě složitější.

Co je cílem?

Výběr partnera je jedno z nejdůležitějších životních rozhodnutí. Vztah nám může přinést spokojenost a pocit naplnění, ale také udělat náš život ještě náročnější. Na kurzu Seznamování nevnucujeme bodový návod k seznámeni, ale raději otevíráme důležitá témata spojená s hledáním a výběrem partnera a podporujeme vás v kritickém zkoumání vlastního přístupu k seznamování.

Proč se zúčastnit?

Žijeme v době, kdy jsme za lásku odpovědni sami. Očekává se od nás, že budeme rozumět svým pocitům a vědět, co nebo koho v životě potřebujeme. A přesto se někdy zamotáváme do svých emocí, zamilováváme se zas a znovu do problematických protějšků a opakujeme stejné vztahové chyby. Naštěstí existují praktické informace, které nám mohou pomoci vyznat se sám v sobě a najít dlouhodobou lásku. 

Kurz je pro Vás, pokud
… nevíte, kde se seznámit
… vybíráte si partnery nevhodné pro vztah
… nechcete slevovat ze svých nároků na partnera
… tvoříte vztahy, které po několika týdnech končí

1490 Kč

Co získáte?


Online odkudkoliv

Pracovní list a další materiály ke každé lekci

Možnost zhlédnout všechny záznamy zpětně

Prostor pro dotazy a diskuzi

Garance vrácení peněz

Témata lekcí

1. Seznamovací mindset

Co dělat, když nás seznamování frustruje

Jak zvládat odmítnutí

Ženy a muži - v čem se liší seznamování 

2. Seznamování prakticky

Jak pracovat s nároky na partnery

Kde se seznámit přirozeně

Jak fungovat na seznamce

3. Randění a začátek vztahu

V čem spočívá úspěch na první schůzce

Jak z randění vybudovat vztah

Na co si dávat pozor na začátku vztahu


Zkušenosti absolventů

"Hledáte-li kurz na téma partnerských vztahů a seznamování, který není založen na nějakých jednostranných zkušenostech či pocitech lektora, ale je opřen o tvrdá data a naprosto "evidence-based", tak je tohle přesně pro vás. Osobně nejvíc oceňuji vyvrácení některých všeobecných mýtů a stereotypů ohledně vztahů a seznamování. Kurz navíc velmi odsýpá, obě lektorky mají velmi příjemný a kultivovaný přednes a velmi dobře se doplňují. Navíc když si zřídíte účet na jejich webu, můžete se na kurzy podívat i zpětně ze záznamu a některé užitečné věci si připomenout s odstupem. Z absolvování jsem nadšený, dávám hodnocení 11 z 10 😊"
Adam
Kurz byl “našlapaný” zajímavými informacemi, radami a historkami z praxe. Eliška a Markéta navíc všechny lekce doplnily úkoly (některé z nich mi vyloženě otevřely oči), možností řešit dodatečné otázky a poznatky s ostatními účastníky, a seznamem možné další literatury, filmů nebo podcastů - pro knihomola a podcast nadšence jako já to byl předčasný dárek k Vánocům.
Jana
"Úžasná sehranost obou lektorek, kdy v případě, že nejsou dotazy od účastníků, tak jedna položí nějaký dotaz, který se v souvislosti s danou věcí přirozeně nabízí, a druhá ho vyčerpávajícím způsobem zodpoví - tím se pokryje širé množství témat a přednáška má přesto úžasný spád. Dále velmi oceňuji možnost pouštět si lekce ze záznamu kdykoliv zpětně, což mi u dřívějších kurzů AP trochu chybělo, protože považuji za velmi užitečné poslechnout si některé věci znovu a s odstupem."
Jirka
Na kurzu jsme prošli spoustu důležitých milníků vztahu (seznámení, zamilovanost, sex, ... ) a vždy jsem se dozvěděl spoustu nových a užitečných rad, názorů a inspirativních myšlenek, které mi dodaly novou energii do navazování vztahů. Těším se, až nabyté znalosti převedu do praxe. Děkuji skvělým lektorkám. 
Honza

Často kladené otázky

Je možné si koupit jen jednu lekci?
Kurz je záměrně postaven tak, aby vás během tří lekcí provedl základy seznamování. Pro plynulost a srozumitelnost je klíčové projít si všemi třemi lekcemi. Pokud nebudete spokojeni, rádi vám vrátíme peníze.
Co když se mi nehodí termín?
To nevadí. Lekce nahraváme, abyste si je po jejich uskutečnění mohli pustit znovu a vracet se k nim podle potřeby. Najdete je po přihlášení v uživatelské sekci webu. 
Musím se v průběhu webináře aktivně zapojovat?

Kurz je doplněn o domácí cvičení a reflexe, abyste se mohli do jednotlivých témat lépe ponořit. Na samotném kurzu se však zapojovat nemusíte, pokud nechcete.