PARTNERSKÉ MINIMUM

Zážitkový kurz pro partnery,
kteří chtějí strávit čas smysluplně a posílit svůj vztah.

Jste připraveni? 

Milujete se, plánujete spolu budoucnost, a o to víc Vám v hlavě proběhne myšlenka „hlavně aby nám to vydrželo“? 
Pokud si přejete, abyste spolu měli čím dál pevnější a hlubší vztah, nechcete to ponechat náhodě a vědomě svůj vztah rozvíjet…

…máte jedinečnou příležitost strávit spolu tři smysluplné víkendy.

Termíny
Podzim 2024

Lektorský tým
Eliška Remešová
Marek Vozka

Aneta Vatra

Cena
24.900 Kč pro pár za tři víkendy
(8.300,- za pár/víkend)

Místo
Praha

Je možné, že…
 

se milujete, ale přesto se opakovaně objevují témata, ve kterých je vám těžko. Chtěli byste proto dopřát svému vztahu něco hlubšího, intimnějšího a transformačního. Chtěli byste se víc věnovat jeden druhému a poznat se ještě blíž v novém světle. 

se těšíte na svatbu, ale schází vám hlubší rituál, který by byl jen o vás dvou. Ve všech těch přípravách nemáte čas na sebe a chtěli byste se před tak důležitou změnou na sebe víc napojit a strávit krásný a smysluplný čas spolu. 

jste již manželé, ale chybí vám inspirace, povzbuzení či podpora. Celkově potřebujete načerpat novou tvůrčí energii do vztahu, abyste zažehli znovu jiskru a stáli výzvám a problémům společně a ne proti sobě.

A to probíhá ve skupině?

 • Ano! Ale dle slov našich absaolventů je to přesně to, co nejvíc na víkendech oceňují. 
 • Ačkoliv kurz probíhá ve skupině, veškerá cvičení a aktivity budete dělat se svým partnerem. Žádné rošády se u nás nekonají.
 • Žádný tlak! Bude na vás, jak moc budete chtít do jednotlivých cvičení jít, a jak moc budete chtít sdílet s druhými.

Kurz je pro všechny, kteří chtějí:

 • Pro svůj vztah teambuilding :) 
 • Prožít nerušeně super čas spolu
 • Hrát si spolu a vyzkoušet něco nového
 • Utužit a posílit svůj partnerský vztah
 • Hledat cestu, jak spolu překonávat překážky
 • Prohloubit partnerskou intimitu 
 • Naučit se, jak spolu mohou rozvíjet vztah, po kterém touží

Co vás čeká během tří víkendů?

1. My a náš příběh 

První víkend je připomenutí si vašeho vztahového příběhu, od seznámení, prvního rande, přes klíčové chvíle ve vztahu po dnešek. Naladíme se na to, co vás a váš vztah dělá výjimečnými, kdo jste vy a v čem tkví vaše partnerská síla. Provedeme vás úskalími komunikace a vybavíme tipy a vhledy, jak vzájemně komunikovat efektivněji a s respektem.

2. My a naše potřeby 

Porozumíte, co se děje ve vás a ve vašem partnerovi, když se hádáte, a jaký to má dopad na vztah. Odnesete si techniky, jak s hádkami pracovat. Inspirujete se, jak překonávat rozdíly a řešit náročné situace. Dotknete se také vaší blízkosti a intimity. Prozkoumáte, co vám dělá dobře? A nakonec budete hledat rovnováhu mezi individuálními potřebami a potřebami partnerského vztahu.

3. My a náš společný život

Ponoříte se do praktických aspektů společného života. Objevíte svůj vztah k penězům, a jak vás to ovlivňuje ve vašem vztahu. Péči o domácnost začnete řešit jako klasický pracovní projekt. Prozkoumáte také vztahy s primární rodinou. A na závěr si vytvoříte společnou vztahovou viz.

HARMONOGRAM 

Sobota od 9.30 do 17.30
Neděle od 10 do 16.30

Maximální kapacita skupiny je 8 párů
Skupina je uzavřená, postaráme se o vzájemné seznámení se a bezpečnou atmosféru.

Nadchli jste se, ale nestrefili jsme se v termínech? Napište nám e-mail, a my Vás budeme informovat o nových termínech či podobných akcích. 

Z čeho vycházíme:

ZÁŽITEK

Prvky zážitkové pedagogiky 
a aplikované improvizace

EVIDENCE-BASED

Desítky výzkumů a studií zaměřených
na partnerskou spokojenost a stabilitu

PRAXE S KLIENTY

Psychoterapeutická, koučovací
a poradenská praxe s jednotlivci a páry

Jak to bude probíhat?


Místo a trvání - bude upřesněno

Ubytování a strava - Ubytování nezajišťujeme, ale přesto moc rádi přivítáme mimopražské. Doporučujeme si na sobotní noc zajistit ubytování a užít si tak víkend i s přespáním na novém místě. Dobrá káva, čaj, studené nápoje, ovoce a drobné občerstvení je samozřejmostí. Obědy jsou již na každém z Vás, ale rádi zarezervujeme prostor společný oběd, bude-li zájem v jedné z restaurací poblíž. 

Co s sebou - pohodlné oblečení, které vám umožní se celý den cítit dobře. Budeme se pohybovat v prostoru ale také sedět na židlích či na zemi. 

Rezervace a platba - Rezervace místa je platná až po zaplacení kurzu nebo jeho části. Platbu je možné rozdělit až na 3 splátky. Pokud o tuto možnost máte zájem, napište nám na info@vztahy21.com. Je možné zaplatit kurz najednou kartou, nebo převodem na účet. Máte-li zájem, vystavíme fakturu na firmu.

Proč může být PARTNERSKÉ MINIMUM
ideální přípravou na manželství?

 • Posílení vztahu před svatbou: kurz vám poskytne prostor k prozkoumání a posílení vašeho vztahu před vstupem do manželství. Nahlédnete na to, jak jste na tom se svými vztahovými dovednostmi, a jak je dále rozvíjet.
   
 • Bezpečný prostor pro růst: Víkendová setkání jsou vedena v bezpečném a důvěrném prostředí, ve kterém budete mít možnost objevovat, experimentovat a učit se z vlastních zkušeností.
   
 • Konkrétní dovednosti a techniky: Naučíte se efektivní strategie, které vám pomohou řešit konflikty, budovat intimitu a vytvářet harmonické rodinné prostředí.
   
 • Důvěryhodné a vědecky ověřené informace: Představíme vám nejnovější poznatky a vhledy z oblasti partnerských vztahů, které vám mohou pomoci budovat trvalý a šťastný svazek.
   
 • Příležitost sdílet a inspirovat se: Stanete se součástí komunity párů, které se inspirují navzájem a poskytují si vzájemnou podporu v procesu přípravy na manželství.
   
 • Odborná podpora: Minimem vás provází zkušení lektoři, kteří za sebou mají přes tisíc hodin práce s klienty a vedením skupinových kurzů.

Kurzem vás provedou:

Eliška Remešová

Eliška je psycholožka, psychoterapeutka a konzultantka. 
Má více než 14 let zkušeností z HR a Rozvoje a přes 1000 konzultací s jednotlivci i páry v rámci psychoterapeutické praxe. 
V současné době se orientuje hlavně na vztahová témata. Pomáhá dvojicím lépe komunikovat a být spolu šťastnější. Školí pro firmy, neziskovky i širokou veřejnost, a na sítích tvoří inspirativní obsah o vztazích pod #laskajedovednost. Založila Institut mezilidských vztahů MEZILIDMI. 
Manželka a máma dvou dětí. 

Marek Vozka

Marek je kouč, lektor, facilitátor a budoucí terapeut. Věří tomu, že se má člověk celý život učit novým věcem. „Vyrostl“ v neziskovém prostředí, kde měl velké štěstí na své učitele a tak se snaží předávat dál to, co se v životě naučil.
Kromě toho, že se stará YMCA ČR o majetek, tak vede kurzy ve Škole Improvizace, v Gestalt Essence učí budoucí kouče, jak dělat své řemeslo, spolupracuje s Open Society Fund apod.
Manžel a otec tří dětí.
 

tři smysluplně strávené víkendy

Získejte pevný základ pro vaše manželství s odbornou podporou.
Získejte cenné dovednosti a sdílejte své zkušenosti s ostatními páry v podobné fázi vztahu. 

Možná vás zajímá...

Co když se mi nehodí termín?

Tento program je prezenční. Pokud už předem víte, že Vám termíny nevyhovují, můžete nám napsat a přihlásit se na jeden z termínů pro rok 2024. V případě, že náhle nebudete konkrétní termín moct, domluvíme se operativně na možnosti náhrady (např. individuální konzultací)

Co je zahrnuto v ceně?

Cena pokrývá odborný program (cca 33 hod), materiály, drobné občerstvení a nápoje po dobu programu. 
Hodinová částka na jednotlivce je cca 346 Kč. 

Je zajištěno také ubytování?

Ne. V případě, že nejste z Prahy a běžně nedojíždíte, doporučujeme zajistit si ubytování.

Svatbu neplánujeme, můžeme se přesto přihlásit?

Program se zaměřuje na témata spojená se vstupem do manželství, neznamená to však, že se nemohou zapojit i páry, které mají po svatbě nebo svatbu neplánují. Kdybyste měli pochybnosti, ozvěte se nám, můžeme vzájemné představy probrat osobně a domluvit se.

Je možné se zúčastnit online?

Ne. Program se skládá z mnoha praktických cvičení a sdílení, proto je třeba zúčastnit se jej naživo. 

Je program vhodný pro LGBTQ+?

Neděláme rozdíly. Cítíte-li, že chcete posílit partnerské pouto mezi Vámi, budeme rádi za Vaši přítomnost. V případě, že byste potřebovali znát víc informací, obraťte se na nás. 

Je možné částku rozdělit na splátky?

Částku je možné rozdělit na tři splátky. Můžete tak zaplatit vždy před termínem společného víkendu. V případě specifických potřeb nás prosím kontaktujte. 

Zajímá Vás ještě něco?