PARTNERSKÉ MINIMUM

Zážitkový kurz pro partnery,
kteří chtějí strávit čas smysluplně a posílit svůj vztah.

Jste připraveni? 

Milujete se, plánujete spolu budoucnost, a o to víc Vám v hlavě proběhne myšlenka „hlavně aby nám to vydrželo“? 
Pokud si přejete, abyste spolu měli čím dál pevnější a hlubší vztah, nechcete to ponechat náhodě a vědomě svůj vztah rozvíjet…

…máte jedinečnou příležitost strávit spolu tři smysluplné víkendy.

Termíny
23. a 24. 3. 2024
27. a 28. 4. 2024
25. a 26. 5. 2024

Lektorský tým
Eliška Remešová
Marek Vozka

Aneta Vatra

Cena
24.900 Kč pro pár za tři víkendy
(8.300,- za víkend)

Místo
Praha

Je možné, že…
 

se milujete, ale přesto se opakovaně objevují témata, ve kterých je vám těžko. Chtěli byste proto dopřát svému vztahu něco hlubšího, intimnějšího a transformačního. Chtěli byste se víc věnovat jeden druhému a poznat se ještě blíž v novém světle. 

se těšíte na svatbu, ale schází vám hlubší rituál, který by byl jen o vás dvou. Ve všech těch přípravách nemáte čas na sebe a chtěli byste se před tak důležitou změnou na sebe víc napojit a strávit krásný a smysluplný čas spolu. 

jste již manželé, ale chybí vám inspirace, povzbuzení či podpora. Celkově potřebujete načerpat novou tvůrčí energii do vztahu, abyste zažehli znovu jiskru a stáli výzvám a problémům společně a ne proti sobě.

A to probíhá ve skupině?

 • Ano! Ale dle slov našich absaolventů je to přesně to, co nejvíc na víkendech oceňují. 
 • Ačkoliv kurz probíhá ve skupině, veškerá cvičení a aktivity budete dělat se svým partnerem. Žádné rošády se u nás nekonají.
 • Žádný tlak! Bude na vás, jak moc budete chtít do jednotlivých cvičení jít, a jak moc budete chtít sdílet s druhými.

Kurz je pro všechny, kteří chtějí:

 • Pro svůj vztah teambuilding :) 
 • Prožít nerušeně super čas spolu
 • Hrát si spolu a vyzkoušet něco nového
 • Utužit a posílit svůj partnerský vztah
 • Hledat cestu, jak spolu překonávat překážky
 • Prohloubit partnerskou intimitu 
 • Naučit se, jak spolu mohou rozvíjet vztah, po kterém touží

Co vás čeká během tří víkendů?

1. My a náš příběh 

První víkend je připomenutí si vašeho vztahového příběhu, od seznámení, prvního rande, přes klíčové chvíle ve vztahu po dnešek. Naladíme se na to, co vás a váš vztah dělá výjimečnými, kdo jste vy a v čem tkví vaše partnerská síla. Provedeme vás úskalími komunikace a vybavíme tipy a vhledy, jak vzájemně komunikovat efektivněji a s respektem.

2. My a naše potřeby 

Porozumíte, co se děje ve vás a ve vašem partnerovi, když se hádáte, a jaký to má dopad na vztah. Odnesete si techniky, jak s hádkami pracovat. Inspirujete se, jak překonávat rozdíly a řešit náročné situace. Dotknete se také vaší blízkosti a intimity. Prozkoumáte, co vám dělá dobře? A nakonec budete hledat rovnováhu mezi individuálními potřebami a potřebami partnerského vztahu.

3. My a náš společný život

Ponoříte se do praktických aspektů společného života. Objevíte svůj vztah k penězům, a jak vás to ovlivňuje ve vašem vztahu. Péči o domácnost začnete řešit jako klasický pracovní projekt. Prozkoumáte také vztahy s primární rodinou. A na závěr si vytvoříte společnou vztahovou viz.

HARMONOGRAM 

Sobota od 9.30 do 17.30
Neděle od 10 do 16.30

Maximální kapacita skupiny je 8 párů
Skupina je uzavřená, postaráme se o vzájemné seznámení se a bezpečnou atmosféru.

Nadchli jste se, ale nestrefili jsme se v termínech? Napište nám e-mail, a my Vás budeme informovat o nových termínech či podobných akcích. 

Z čeho vycházíme:

ZÁŽITEK

Prvky zážitkové pedagogiky 
a aplikované improvizace

EVIDENCE-BASED

Desítky výzkumů a studií zaměřených
na partnerskou spokojenost a stabilitu

PRAXE S KLIENTY

Psychoterapeutická, koučovací
a poradenská praxe s jednotlivci a páry

Jak to bude probíhat?


Místo a trvání - bude upřesněno

Ubytování a strava - Ubytování nezajišťujeme, ale přesto moc rádi přivítáme mimopražské. Doporučujeme si na sobotní noc zajistit ubytování a užít si tak víkend i s přespáním na novém místě. Dobrá káva, čaj, studené nápoje, ovoce a drobné občerstvení je samozřejmostí. Obědy jsou již na každém z Vás, ale rádi zarezervujeme prostor společný oběd, bude-li zájem v jedné z restaurací poblíž. 

Co s sebou - pohodlné oblečení, které vám umožní se celý den cítit dobře. Budeme se pohybovat v prostoru ale také sedět na židlích či na zemi. 

Rezervace a platba - Rezervace místa je platná až po zaplacení kurzu nebo jeho části. Platbu je možné rozdělit až na 3 splátky. Pokud o tuto možnost máte zájem, napište nám na info@vztahy21.com. Je možné zaplatit kurz najednou kartou, nebo převodem na účet. Máte-li zájem, vystavíme fakturu na firmu.

Proč může být PARTNERSKÉ MINIMUM
ideální přípravou na manželství?

 • Posílení vztahu před svatbou: kurz vám poskytne prostor k prozkoumání a posílení vašeho vztahu před vstupem do manželství. Nahlédnete na to, jak jste na tom se svými vztahovými dovednostmi, a jak je dále rozvíjet.
   
 • Bezpečný prostor pro růst: Víkendová setkání jsou vedena v bezpečném a důvěrném prostředí, ve kterém budete mít možnost objevovat, experimentovat a učit se z vlastních zkušeností.
   
 • Konkrétní dovednosti a techniky: Naučíte se efektivní strategie, které vám pomohou řešit konflikty, budovat intimitu a vytvářet harmonické rodinné prostředí.
   
 • Důvěryhodné a vědecky ověřené informace: Představíme vám nejnovější poznatky a vhledy z oblasti partnerských vztahů, které vám mohou pomoci budovat trvalý a šťastný svazek.
   
 • Příležitost sdílet a inspirovat se: Stanete se součástí komunity párů, které se inspirují navzájem a poskytují si vzájemnou podporu v procesu přípravy na manželství.
   
 • Odborná podpora: Minimem vás provází zkušení lektoři, kteří za sebou mají přes tisíc hodin práce s klienty a vedením skupinových kurzů.

Kurzem vás provedou:

Eliška Remešová

Eliška je psycholožka, psychoterapeutka a konzultantka. 
Má více než 14 let zkušeností z HR a Rozvoje a přes 1000 konzultací s jednotlivci i páry v rámci psychoterapeutické praxe. 
V současné době se orientuje hlavně na vztahová témata. Pomáhá dvojicím lépe komunikovat a být spolu šťastnější. Školí pro firmy, neziskovky i širokou veřejnost, a na sítích tvoří inspirativní obsah o vztazích pod #laskajedovednost. Založila Institut mezilidských vztahů MEZILIDMI. 
Manželka a máma dvou dětí. 

Marek Vozka

Marek je kouč, lektor, facilitátor a budoucí terapeut. Věří tomu, že se má člověk celý život učit novým věcem. „Vyrostl“ v neziskovém prostředí, kde měl velké štěstí na své učitele a tak se snaží předávat dál to, co se v životě naučil.
Kromě toho, že se stará YMCA ČR o majetek, tak vede kurzy ve Škole Improvizace, v Gestalt Essence učí budoucí kouče, jak dělat své řemeslo, spolupracuje s Open Society Fund apod.
Manžel a otec tří dětí.
 

tři smysluplně strávené víkendy

Získejte pevný základ pro vaše manželství s odbornou podporou.
Získejte cenné dovednosti a sdílejte své zkušenosti s ostatními páry v podobné fázi vztahu. 

Možná vás zajímá...

Co když se mi nehodí termín?

Tento program je prezenční. Pokud už předem víte, že Vám termíny nevyhovují, můžete nám napsat a přihlásit se na jeden z termínů pro rok 2024. V případě, že náhle nebudete konkrétní termín moct, domluvíme se operativně na možnosti náhrady (např. individuální konzultací)

Co je zahrnuto v ceně?

Cena pokrývá odborný program (cca 33 hod), materiály, drobné občerstvení a nápoje po dobu programu. 
Hodinová částka na jednotlivce je cca 346 Kč. 

Je zajištěno také ubytování?

Ne. V případě, že nejste z Prahy a běžně nedojíždíte, doporučujeme zajistit si ubytování.

Svatbu neplánujeme, můžeme se přesto přihlásit?

Program se zaměřuje na témata spojená se vstupem do manželství, neznamená to však, že se nemohou zapojit i páry, které mají po svatbě nebo svatbu neplánují. Kdybyste měli pochybnosti, ozvěte se nám, můžeme vzájemné představy probrat osobně a domluvit se.

Je možné se zúčastnit online?

Ne. Program se skládá z mnoha praktických cvičení a sdílení, proto je třeba zúčastnit se jej naživo. 

Je program vhodný pro LGBTQ+?

Neděláme rozdíly. Cítíte-li, že chcete posílit partnerské pouto mezi Vámi, budeme rádi za Vaši přítomnost. V případě, že byste potřebovali znát víc informací, obraťte se na nás. 

Je možné částku rozdělit na splátky?

Částku je možné rozdělit na tři splátky. Můžete tak zaplatit vždy před termínem společného víkendu. V případě specifických potřeb nás prosím kontaktujte. 

Zajímá Vás ještě něco?