ZMĚNA ~ Jak se naučit zvládat v životě změny

Ať se nám to líbí nebo ne, změna je všudypřítomný princip projevující se v našem životě. Změnám se nelze vyhnout. Jsou tu s námi nehledě na naši snahu o zachování klidu a stability. Jak se tedy se změnou naučit žít? Jak se jí nenechat polapit a nebýt tak jen odevzdaným příjemcem? 
Jak změny překonávat a snad si z nich vzít i to nejlepší?

Délka 90 minut
(teoretická část + Q&A)

Termín
Neděle 24.4.2022 od 19.00 

Cena
450 Kč

Všichni se chceme v životě dobře. Očekáváme, že život půjde podle plánu a nám se v něm bude dařit. A pak přichází výzvy v podobě změny. Stejně jako mnoho věcí, i to se dá do velké míry naučit.  

Co je cílem?

Na webináři se podíváme na to, s jakými typy změn se v životě setkáváme a jaké další faktory jsou ve hře. Pomůžeme Vám s uvědoměním, jak to se změnami máte Vy sami a jaké jsou Vaše automatické reakce na změnu. Podíváme se na strategie, které mohou zlepšit Váš postoj ke změnám a lépe tak samotné změny zvládat. Budeme mluvit i o nevhodných strategiích, co způsobují, a jak je u sebe včas rozpoznat.

Můžete se těšit na informace z psychologických výzkumů, zkušenosti z poradenské praxe a prostor bude i pro vlastní sebepoznání.

Proč se zúčastnit?

Naše zdraví - psychické i fyzické nesouvisí jen s tím, jaké nesnáze nás v životě potkají, ale také hlavně s tím, jak tyto věci prožíváme a jak na ně reagujeme. Pokud přijmeme fakt, že změna je přirozenou součástí života, je možné začít zlepšovat naši schopnost adaptace, a tím zlepšit i svou životní spokojenost. Jak na to můžeme objevit skrze praktické informace a zjištění z výzkumů, zkušenosti ostatních lidí a pohled dovnitř na své vlastní prožívání.

Kurz je pro Vás, pokud
… na změny reagujete spíše negativně
… si přejete lépe změny zvládat
… chcete porozumět Vašim reakcím na nečekané změny
… chcete porozumět Vašim blízkým, kteří mají úplně jiný postoj a prožívání změn než Vy

450 Kč

Co získáte?

Online odkudkoliv

Prostor pro vaše otázky a diskuzi

Možnost zhlédnout videozáznam zpětně

Garance vrácení peněz

Dívejte se sami nebo spolu s partnerem


Kurzem vás provede Pavla Táborská

Vystudovala Psychologii a Andragogiku a personální řízení na FF UK. V současnosti je frekventantkou psychoterapeutického výcviku v biosyntéze. Přes 10 let se věnuje rozvoji lidí – prevenci rizikového chování, vzdělávání dospělých a psychologickému poradenství. Věří, že každý máme v sobě sílu pro překonávání obtížných životních situací. 

Často kladené otázky

Co když se mi nehodí termín?
To nevadí. Lekce nahraváme, abyste si je po jejich uskutečnění mohli pustit znovu a vracet se k nim podle potřeby. Záznamy najdete po přihlášení v uživatelské sekci webu. 
Musím se v průběhu webináře aktivně zapojovat?

Na webináři se zapojovat můžete prostřednictvím chatu. Nemusíte však zapínat kameru či mikrofon, pokud nechcete. 

Co je v ceně

Kromě záznamu z webináře jsou v ceně také pracovní listy obsahující podnětné otázky k tématu, které Vám pomohou se do tématu více ponořit.