Jak se vyrovnat s rozchodem

Rozchod s partnerem se řadí mezi největší životní stresory. Kurz objasní, co se s námi po rozchodu děje, jak se můžeme vyrovnat se ztrátou a přinese praktické tipy, jak rozchod zvládnout co nejzdravěji. 

290,- kč

Aktuální termíny nejsou vypsány. Je možné koupit videozáznam


Inspirativní (60 - 75 minut)

Videozáznam na 30 dní

Kurzem provází Eliška Remešová

Co je cílem?

Ať už se rozcházíme my s partnerem, nebo se rozchází někdo s námi. V obou případech prožíváme změť nepříjemných emocí od smutku, vzteku, neporozumění, nespravedlnosti až po pocit viny, pochyby či výčitky. 

Proč se zúčastnit?

Porozumět, co se v nás děje ve chvíli, kdy o rozchodu přemýšlíme, nebo jím procházíme významně usnadňuje jeho zvládání. Potřebujeme informace, které nás ujistí, že to, co prožíváme, je přirozené, snad i logické. Naštěstí existují praktické informace, které nás provedou rozchodem a  porozchodovým období co nejlépe. 

Kurz je pro Vás, pokud
… si procházíte náročným rozchodem a potřebujete se zorientovat
... potřebujete svou životní fázi uzavřít a jít dál
… se bojíte začít nový vztah, protože nevíte, jestli jste připraveni 

probíraná témata

Psychologie rozchodu

Proces rozchodu a jeho jednotlivé fáze 

Strategie překonání rozchodu

Vaše otázky a naše odpovědi

Zkušenosti absolventů

"Hledáte-li kurz na téma partnerských vztahů a seznamování, který není založen na nějakých jednostranných zkušenostech či pocitech lektora, ale je opřen o tvrdá data a naprosto "evidence-based", tak je tohle přesně pro vás. Osobně nejvíc oceňuji vyvrácení některých všeobecných mýtů a stereotypů ohledně vztahů a seznamování. Kurz navíc velmi odsýpá, obě lektorky mají velmi příjemný a kultivovaný přednes a velmi dobře se doplňují. Navíc když si zřídíte účet na jejich webu, můžete se na kurzy podívat i zpětně ze záznamu a některé užitečné věci si připomenout s odstupem. Z absolvování jsem nadšený, dávám hodnocení 11 z 10 😊"
Adam