online kurzy pro veřejnost

Co můžete čekat od našich online kurzů

Cílem našich kurzů je přiblížit vás ke spokojenějším a celistvějším vztahům.

Můžete se přihlásit na právě vypsaný kurz, a nebo si koupit kurz ze záznamu. Kurzy jsou zaměřeny na různá témata a přednáší je experti z oboru. Všechny online kurzy obsahují poznatky z nejnovějších výzkumů, zkušenosti
z psychoterapeutické praxe, interaktivní cvičení. Navíc vše v pohodlí vašeho doma. 

Některé jsou jako jedno inspirující rande, jiné jsou dlouhodobější a o to výživnější. Jsou vaší příležitostí získat ověřené informace pěkně pohromadě, naučit se novým dovednostem a vzájemně sdílet s ostatními lidmi, které zajímají odpovědi na stejné otázky.

Příští webinář:

AKTUÁLNĚ připravujeme:

Krizová komunikace s blízkými

Každý z nás čas od času potřebuje vlídné slovo podpory od svých blízkých. Mnohdy však v této roli nevíme, jak se zachovat. Máme se ptát? máme sdílet vlastní zkušenost? A co když druhého rozpláčeme? Základy krizové komunikace se hodí v každodenní komunikaci s druhými. 

Již proběhlé. Možnost shlédnout ze záznamu:

Změna

Ať se nám to líbí nebo ne, změna je všudypřítomný princip projevující se v našem životě. Změnám se nelze vyhnout. Jsou tu s námi nehledě na naši snahu o zachování klidu a stability. Jak se tedy se změnou naučit žít? Jak se jí nenechat polapit a nebýt tak jen odevzdaným příjemcem? 

Podrobný (90 - 120 minut) 

videozáznam na 30 dní 

další materiály ke stažení

Víc než dva

Podívejte se zblízka na to, jaké jsou možnosti kromě monogamického soužití, co jednotlivé možnosti do partnerství přinášejí ale i, co mohou partnerům vzít. K dispozici budou i praktické tipy, jak otevřít dialog s partnerem/partnerkou, je-li to něco, co vás zajímá prozkoumat víc. 

Podrobný (90 - 120 minut) 

videozáznam na 30 dní 

další materiály ke stažení

Toxické vztahy

Co přesně toxický vztah je a jakým způsobem se projevuje? Podíváme se zblízka na to, jaké překážky nám stojí v cestě, abychom toxický vztah dokázali opustit a proč to trvá tak dlouho. V neposlední řadě si projdeme možnosti, které máme a co můžeme dělat, pokud se v toxickém vztahu už nacházíme. 

Podrobný (90 - 120 minut) 

videozáznam na 30 dní 

další materiály ke stažení

Spokojené vztahy

Na kurzu Vztahy mimo jiné probereme způsoby, kterými můžeme podporovat vztahovou spokojenost, pobavíme se o efektivním zvládání konfliktů a ukážeme si, jak ve vztahu komunikovat o svých potřebách. Uvedeme vás do světa aktuálních výzkumů o partnerských vztazích, přineseme příběhy z praxe a pomocí individuálních úkolů vám pomůžeme zamyslet se, jak se můžete stát lepšími partnery. Kurz se hodí pro páry i jednotlivce.