Suverénně nejúspěšnější firmy jsou ty,
kde se lidé mezi sebou cítí bezpečně.
Nic víc. 

VZTAHOVÉ BEZPEČÍ NA PRACOVIŠTI

65 % firem se rozpadá kvůli problematickému vztahu mezi zakladateli. 3/4 pracujících prožili nepříjemnou pracovní zkušenost spojenou s problematickým vztahem nebo toxickým kolegou. Vztahy na pracovišti významně ovlivňují naši spokojenost v práci a naši schopnost být celkově v práci úspěšný. A přesto firmy běžně utrácejí statisíce ročně za marketingové konference, kódovací bootcampy, finanční akademie nebo vlastní fitka. 

A co vy? Kolik peněz investujete do vztahových dovedností na pracovišti?

Umíme různé formáty:

Přijdou za Vámi, když mají problém, nebo se izolují? Jak vztahový životopis vašich manažerů ovlivní jejich přístup k delegování, žádání si o pomoc, spolupráci a soutěžení s ostatními? Každý den, když jdou vaši kolegové do práce, přichází tam se všemi vědomými i nevědomými vzorci. Víte, co je ovlivňuje v práci? 

workshopy

Naživo i v online formátu.
Rozvíjejí emoční inteligenci a vztahové dovednosti. Pro práci i do osobního života.

přednášky

Na konferencích, firemních akcích. 
V češtině a angličtině. 
Inspirují, povzbudí i nakopnou!

facilitace

Balíček týmových setkání, která jdou do hloubky. Posilují autenticitu, odvahu
a týmovou sounáležitost. 

Inspirujte se z již realizovaných témat:

Zvídavostí na jinakost

Sociální bubliny, genderové stereotypy, age management,... Jak pomocí zvídavosti vytvářet mosty tam, kde na první dobrou vidíme odlišnost?

Psychologické bezpečí

Jsou výkonnější, efektivněji spolupracují a prožívají větší týmovou pohodu. Jak v týmu nastavit, kultivovat a měřit vztahové bezpečí?

Emoční první pomoc

Každý z nás se tu a tam dostane do náročné situace, jak reagovat, abyhcom druhému ulehčili a přitom nás to nestálo vlastní energii?

Autentický leadership

Výkonné zaměstnance řízení demotivuje. Jak úspěšně vést profesionály, rozvíjet jejich potenciál a stimulovat pracovní prostředí?

Radikální otevřenost

Komunikovat jasně, věcně a otevřeně. Sebrat odvahu být autentický a oceňovat za to druhé. Dokázat předat kritiku tak, aby vedla ke změně?

Potřebujete něco jiného? Ozvěte se nám.

"Eliščino facilitační školení bylo jedno z nejlepších, které jsem kdy absolvovala. Eliška je nejen profesionálka se zkušeností, ale také milý, vstřícný, otevřený a energický člověk, který školení vede nenuceně a ve skvělé atmosféře. Ze samotného obsahu školení o facilitaci čerpám pořád – na pracovních schůzkách, na poradách týmu, při učení studentů, v komunikaci s rodinou. Schopnost „zaparkovat myšlenku“, správně klást otázky, nenechat nikoho „ukrást“ diskuzi – jednoduše dobře facilitovat – je opravdu neocenitelná a velmi podceňovaná dovednost a přála bych si, aby Eliščino školení o facilitaci mohl zažít každý. Eliško, díky moc, jsi pro mě velkou inspirací a doporučuji tě všem."
Alexandra Trochtová Sr Political Officer at British Embassy in Prague

Potřebujete něco jiného? 

Napište nám zprávu.