VÍC NEŽ DVA

O čem že je ta polyamorie, o které se v poslední době píše ve všech časopisech?
Co všechno obnáší otevřít vztah? A co když mne s tím konfrontoval partner, ale já nevím, jestli to chci, nebo jak na to reagovat?

Délka 90 minut
(teoretická část + Q&A)

Termín
11. ledna 2023

Cena
450 Kč

Všichni chceme zažít velkou lásku. Někdo z nás dokonce víc najednou. Mezi lidmi panuje velká spousta domněnek, strachů a mýtů, které mohou být pro náš vztahový život škodlivé. Přijďte se otevřeně pobavit o nemonogamii s možností zeptat se na to, co vás pálí.

Co je cílem?

Na webináři Víc než dva porozumíte, proč je k polyamorii a alternativním formám partnerství tolik, co říct. Podíváme se zblízka na to, jaké jsou možnosti kromě monogamického soužití, co jednotlivé možnosti do partnerství přinášejí ale i, co mohou partnerům vzít. K dispozici budou i praktické tipy, jak otevřít dialog s partnerem/partnerkou, je-li to něco, co vás zajímá prozkoumat víc. 

Nebudou chybět data z aktuálních výzkumů, projdeme si příběhy z praxe a vytvoříme tak příležitost se zamyslet, jak se můžete stát lepšími partnery. Webinář se hodí pro páry i jednotlivce.

Proč se zúčastnit?

Žijeme v době, kdy jsme za lásku odpovědni sami. Očekává se od nás, že budeme rozumět svým pocitům a vědět, co nebo koho v životě potřebujeme. A přesto se můžeme ocitnout ve formě vztahu, ve které nám není dobře a nedokážeme zcela zřejmě pochopit proč. Naštěstí existují praktické informace, které nám mohou pomoci vyznat se sám v sobě a najít dlouhodobou lásku, nebo lásky víc. 

Kurz je pro Vás, pokud
… vás témata polyamorie, otevřených vztahů nebo konsensuální nemonogamie zajímá
... přemýšlíte o otevření současného partnerského vztahu, ale nevíte, jak na to
… máte zájem porozumět víc sami sobě a jak to máte konkrétně vy

450 Kč

Co získáte?

Dívejte se sami nebo spolu s partnerem

Online odkudkoliv

Možnost zhlédnout videozáznam zpětně

Prostor pro dotazy a diskuzi

Garance vrácení peněz


Kurzem vás provede Iva Rolederová

Vystudovala psychologii na FFUK a dále dělá doktorát v oblasti sexuální psychologie. Při práci s jednotlivci, páry i skupinami, se zaměřuje zejména na oblast vztahů, intimity a sexuality. Zajímá se o netradiční formy vztahů, LGBT+, a o to jak udržet sexuální touhu v dlouhodobých vztazích. 

Děkuju, že něco takového vůbec organizujete! Je skvělé, že se takovému tématu věnujete. Načasování byl dokonce snad osud - aktuálně to doma řešíme a takové diskuze ve světě, ve kterém se neočekává nic jiného než monogamie, pro mě nebyly úplně nejsnadnější. Díky vám se cítím o dost normálnější, což jsem teď opravdu potřebovala. Ještě jednou: Děkuju!

Často kladené otázky

Co když se mi nehodí termín?
To nevadí. Lekce nahraváme, abyste si je po jejich uskutečnění mohli pustit znovu a vracet se k nim podle potřeby. Záznamy najdete po přihlášení v uživatelské sekci webu. 
Musím se v průběhu webináře aktivně zapojovat?

Na webináři se zapojovat můžete prostřednictvím chatu. Nemusíte však zapínat kameru či mikrofon, pokud nechcete. 

Potřebuji k webináři něco specifického?

Stačí Vám telefon, tablet nebo počítač a stabilní připojení k internetu. V případě jakýchkoliv technických potíží jsme Vám rovněž k dispozici. 

Mohu klást v průběhu webináře otázky?

Ano. V průběhu živého vysílání je možné klást otázky lektorovi přímo do chatu. Díky tomu Váš dotaz nezapadne a lektor na něj odpoví buďto ihned nebo na konci v rámci Q&A.