Pečujme o vztah, který máme sami se sebou. Je tím nejdůležitějším, který po celý život máme.

Od nelásky k sebelásce a soucitu 

Laskavý průvodce ve formě e-booku za emocionálním hojením na cestě za sebepřijetím.

Setrváváte v nenaplňujících vztazích či zaměstnání, protože nevěříte, že máte na něco lepšího?  Chcete porozumět tomu, proč ačkoliv víte, že chcete říct “ne”, stejně vždycky nakonec řeknete “ano”? Stává se Vám, že se pravidelně srovnáváte s druhými lidmi a necítíte se ohledně toho dobře? Či je pro Vás natolik určující, co si o Vás druzí (po)myslí, že raději neprojevujete své pravé já?

Potřebujete podpořit v tom, abyste se měli více rádi? 

Průvodce je vytvořen tak, abyste jednak porozuměli projevům a příčinám sebenelásky, a zároveň Vás laskavě povede na cestě za sebeláskou a sebepřijetím pomocí více než desítky ověřených cvičení a technik.

Můžete se k němu opakovaně vracet a nalézt v něm tak všechny potřebné informace na Vaší cestě k laskavějšímu vztahu se sebou.

*Po úspěšném nákupu najdete průvodce v uživatelské zóně, odkud si jej můžete opakovaně stáhnout.

Průvodce je pro tebe, pokud...

 Potřebuješ laskavě a účinně ozdravit svůj vztah k sobě.

Pozoruješ ve svých vztazích obtíže či negativitu a rád/a bys prozkoumal/a, jak to máš vlastně nastaveno v sobě.

Vnímáš, že si dostatečně nevěříš a rád/a bys zapracoval/a na své sebedůvěře.

Míváš problém s nastavováním a udržováním si svých hranic, a vnímáš, že se vždy spokojíš s méně a chceš to změnit. 

Jsi svým nejdůslednějším kritikem, a rád/a bys se z tohoto nastavení vymanil/a.

Bys rád/a porozuměl/a příčinám i důsledkům své sebenelásky, a potřebuješ podpořit na své cestě za svou sebeláskou a sebepřijetím.

Nebo si stáhněte ukázku e-booku zdarma

Udělejte první krok a stáhněte si ukázku s 3 praktickými cvičeními zdarma.

Průvodce obsahuje tato témata:

sebehodnota

Vždy se spokojíte s méně?
Nestaráte se o své tělo, a v případě, že ano, cítíte se provinile? Neznáte svou hodnotu?

hranice

Neznáte své hranice, překračujete je či to dovolíte druhým? Přebíráte příliš velkou zodpovědnost za duševní pohodu druhých? 

negativita

Neustále se zaměřujete na negativní? Jste k sobě příliš kritičtí? Nedovolíte si realizovat své sny, protože jste sami sobě kritikem?

sebedůvěra

Podceňujete se? Nevěříte sobě a svým instinktům? Neustále se srovnáváte s druhými a řešíte, jste-li dostatečně dobří?

Kup průvodce za 399 Kč/16 EUR


nejčastější otázky 

Pro koho se průvodce hodí?

Průvodce Sebeláskou a soucitem je pro jednotlivce, ať už jsou v jakémkoliv vztahovém uspořádání - single, po rozchodu, zadaní, v otevřeném vztahu, v komplikovaném vztahu, ve skorovztahu,...

Až průvodce koupím, kde ho najdu?

Během nákupu je třeba udělat registraci na našich stránkách, aby se Vám zprístupnila uživatelská zóna. Po zaplacení, se Vám v uživatelské zóně objeví průvodce a link ke stažení. 

Je to kniha nebo sešit?

Obojí. První část Vás provede tím, co se Vám může běžně v každodenních situacích stávat, kde mohou ležet příčiny, a jaké to může mít důsledky ve Vašem životě dál. Druhá část Průvodce je již zaměřena prakticky - obsahuje řadu ověřených cvičení a technik, jak se vydat krok za krokem na cestu sebepřijetí a sebelásky.  V Průvodci naleznete i dostatek prostoru pro vaše myšlenky a vypracování  konkrétních cvičení.

Můžu si koupit průvodce i bez čtečky?

Jasně! Průvodce je ke stažení ve formátu PDF. 

Průvodce, který provází na cestě za sebeláskou a sebepřijetím.

PRVNÍ REAKCE ČTENÁŘŮ

Dobrý den, Eliško, chtěla bych vám a všem, kdo se na e-booku podíleli, poděkovat. Měla jsem teď takové temné období, kdy jsem neměla z ničeho radost a neměla jsem moc ráda ani sebe. Průvodce mi pomohl, abych znovu našla sílu dělat věci, které mě baví, abych našla svůj ztracený klid a řád v životě a díky tomu se začala zase cítit dobře. Děkuji za vás a vaši práci. Přeji vám vše dobré, jak v pracovním, tak soukromém životě.
MV
Bylo to pro mě hustý čtení... hustý... Kolikrát jsem prostě seděla nad ránem u toho počítače a koukala do toho a jedno ráno mi tekly i slzy, jak to bylo plný "aha" momentů. Je to skvěle rozdělený, je to podaný přesně tak, jak člověk potřebuje, dostane se to hlavy a rezonuje to přesne tam, kde asi má...
PS

Ukázky z průvodce

“Za mnoha našimi trápeními a problémy, které se nám v životě (mnohdy periodicky) opakují, se skrývá často přehlížená skutečnost – nemáme se moc rádi. Říkáme sami sobě ty nejhorší věci. Odmítáme pro sebe udělat něco dobrého. Kritizujeme se a nemáme s našimi chybami soucit. Všechno jsme měli vědět, udělat správně a být neustále šťastní. Kvůli pošramocenému vztahu k sobě máme tendenci se zaplétat do nešťastných vztahů, setrvávat v nenaplňujících zaměstnáních, postrádat důvěru v sebe sama a své kompetence, a tím se odkázat mnohdy k nešťastnému či úzkostnému životu.”
“Nestalo se to ze dne na den. Dávno předtím, než se objevil ten tíživý pocit vnitřního neklidu, se tvořily základy této robustní šablony, do které jsme dorostli skrze mnoho potvrzujících událostí a situací. Možná to byl hlas rodiče, který se nám zvnitřnil, možná chování dospělých, jehož jsme byli svědky a špatně jsme si jej interpretovali, možná zraňující poznámky spolužáků na náš vzhled, kteří udali tvar naší šablony, a tím nám postupně vtiskli nekompromisní myšlenku, že v nás musí být něco špatně, že jsme zkažení, nepovedení či méněcenní.”
“Čím víc se pak v životě přizpůsobujeme očekávání ostatních, tím víc se odcizujeme od sebe samých. Zotročujeme sami sebe neustálými pochybnostmi a přemítáním nad tím, jak nás vnímají druzí, co máme udělat, abychom jimi byli přijati. V takovém případě nedáváme ostatním ani možnost nás skutečně poznat, a zároveň se ani my necítíme v takových vztazích plně přijímáni a svobodni. Toto naše chování bývá spojováno s našimi přesvědčeními o tom, co by se „mělo a nemělo“, tedy jak bych měl/a ideálně vypadat, co bych si měl/a myslet či s kým bych se měl/a stýkat…”

Stále si nejste jistí? Zeptejte se.

Budeme rádi také za Vaše sdílení, jak se Vám s průvodcem pracuje, co pro Vás bylo stěžejní, třeba i obtížné, a jak jste si s tím poradili.