SPOKOJENÉ VZTAHY

Partnerství je mnohem více o dovednostech a úsilí než o štěstí a intuici.
Jak vztah rozvíjet a posilovat spokojenost?

Délka lekcí
3x 60 min + diskuse

Termíny lekcí
Video záznam

Cena za 3 lekce
1 490 Kč

Všichni chceme zažít velkou lásku. Spokojený vztah se ale málokdy stane sám od sebe. Většinou vyžaduje otevřenou komunikaci, vzájemné porozumění a laskavost k sobě i k tomu druhému. Stejně jako mnoho věcí, i toto se dá do velké míry naučit.  

Co je cílem?

Na kurzu Vztahy mimo jiné probereme způsoby, kterými můžeme podporovat vztahovou spokojenost, pobavíme se o efektivním zvládání konfliktů a ukážeme si, jak ve vztahu komunikovat o svých potřebách. 

Uvedeme vás do světa aktuálních výzkumů o partnerských vztazích, přineseme příběhy z praxe a pomocí individuálních úkolů vám pomůžeme zamyslet se, jak se můžete stát lepšími partnery. Kurz se hodí pro páry i jednotlivce.

Proč se zúčastnit?

Žijeme v době, kdy jsme za lásku odpovědni sami. Očekává se od nás, že budeme rozumět svým pocitům a vědět, co nebo koho v životě potřebujeme. A přesto se někdy zamotáváme do svých emocí, zamilováváme se zas a znovu do problematických protějšků a opakujeme stejné vztahové chyby. Naštěstí existují praktické informace, které nám mohou pomoci vyznat se sám v sobě a najít dlouhodobou lásku. 

Kurz je pro Vás, pokud
… jste v novém vztahu a chcete udržet vzájemnou spokojenost 
...máte se rádi, ale o některých věcech vám pořád nejde komunikovat
… potřebujete, aby se některé věci ve vztahu změnily
… chcete do vztahu vrátit radost a lehkost

1490 Kč

Co získáte?

Dívejte se sami nebo spolu s partnerem

Online odkudkoliv

Pracovní list a další materiály ke každé lekci

Možnost zhlédnout všechny záznamy zpětně

Prostor pro dotazy a diskuzi

Garance vrácení peněz

Témata lekcí

1. Spokojenost ve vztahu

Osobní spokojenost - moje odpovědnost

My a potřeby

Čím můžeme zvyšovat naši spokojenost

2. Otevírání citlivých témat 

Jaká citlivá témata se ve vztazích objevují

Jak uchopit vzájemné rozdíly

Jak kultivovat bezpečnou kulturu vztahu

3. Konflikty ve vztahu

Proč si přestáváme rozumět

Začarovaný kruh vztahové dynamiky

Co mohu udělat pro lepší vztah


Zkušenosti absolventů

Kurz mi pomohl pochopit některé nefunkční zaběhnuté vzorce v našem vztahu a více porozumět nejen partnerovi a jeho chování, ale také sama sobě. Vrátil mi naději v to, že se na našich problémech dá pracovat a že mohou mít řešení.
Tereza
Bylo skvělé podívat se na situace, které se mě týkají vlastně neutrálně a nezúčastněně a bez emocí. Díky tomu jsem byla schopna si uvědomit a pojmenovat, kde jsou mé mezery a co s nimi můžu dělat. Lektorky jsou moc fajn, a hrozně jednoduše a přirozeně se od nich informace přebírají. Hned po absolvováni jedné lekce jsem cítila změnu a bavilo mě pozorovat, jak se k sobě najednou chováme s manželem víc hezky, mile a v klidu. Moc dekuju :)
Erika
Díky webináři jsem si vyjasnil spoustu věcí a uvědomil jsem si spoustu chyb, které jsem ve vztazích dělal (a dělám). Jako vedlejší produkt jsem si zodpověděl i některé otázky z minulosti.
Petr

Často kladené otázky

Je možné si koupit jen jednu lekci?
Kurz je záměrně postaven tak, aby vás během tří lekcí provedl základními partnerskými dovednosti. Pro plynulost a srozumitelnost je klíčové projít si všemi třemi lekcemi. Pokud nebudete spokojeni, rádi vám vrátíme peníze.
Co když se mi nehodí termín?
To nevadí. Lekce nahraváme, abyste si je po jejich uskutečnění mohli pustit znovu a vracet se k nim podle potřeby. Záznamy najdete po přihlášení v uživatelské sekci webu. 
Musím se v průběhu webináře aktivně zapojovat?

Kurz je doplněn o domácí cvičení a reflexe, abyste se mohli do jednotlivých témat lépe ponořit. Na samotném kurzu se však zapojovat nemusíte, pokud nechcete.