OBJEVTE JEDINEČNÝ SVATEBNÍ DAR, KTERÝ POMÁHÁ 
BUDOVAT SILNÁ MANŽELSTVÍ.

MAMESE SVATEBNĚ je promyšlená sada 13 dopisů pro první rok manželství 


Darujte ji svým blízkým na jejich svatbě a umožněte jim tak poznat se blíže a prohloubit svůj vzájemný vztah. Každý měsíc dostanou díky dopisu povzbuzení a inspiraci, jak spolu strávit čas kvalitně, i příležitost poznat partnerovy myšlenky, názory a životní cíle. 

V některých dopisech je čeká netradiční rande, v jiných možnost odpovědět si na zajímavé a pro vztah důležité otázky. Každý dopis je jiný, ale všechny jsou profesionálně sestavené tak, aby kreativně a zábavně posílily čerstvé manželské pouto

Svatební dar MAMESE - jediný dar, který má trvalou hodnotu!

MAMESE získáte v české i anglické verzi.

Svatební dar, který podpoří lásku a komunikaci v manželství. 


Chystáte se na svatbu svých přátel? V tom případě řešíte nejen to, co si vezmete na sebe, ale také, čím novomanžele obdarovat.

Nebuďte jako ostatní a vykašlete se na dekorace a vybavení domácností, kterými se jim stejně netrefíte do vkusu. Buďte originální, schovejte nudnou obálku s penězi a pořiďte jim Svatební dar MAMESE! Společně s osobním věnováním se z něj stane opravdu výjimečný dar, dárek přímo od srdce.

Svatební dar MAMESE je profesionálně sestavený projekt, který novomanželům přinese větší bohatství než stříbrné lžičky od pratety.
Projekt, který má moc měnit jejich vztah k lepšímu a umožnit jim tak žít šťastný a naplněný život!

Ukázky jednotlivých dopisů MAMESE

Jak svatební dar mamese funguje?

1. Stáhněte si pdf soubor

Po zaplacení dostanete přístup do uživatelské sekce, kde si potřebné soubory a přílohy stáhnete. Jednoduše kdekoliv a kdykoliv. Klidně i 5 minut před svatbou!
 

2. Vytiskněte si podklady

Soubory si vytisknete a nachystáte k předání. V podkladech dokonce najdete i pár tipů, jak tento svatební dar vyšperkovat k dokonalosti!
 

3. V den D předejte

Jestli nachystané dopisy předáte všechny najednou nebo je budete novomanželům každý měsíc posílat, záleží jen na vás. My jsme nezapomněli připravit zajímavý návod, jak jim dopřát radost co nejdéle.

& používejte znovu a znovu…

Jednou koupené MAMESE, navždy koupené MAMESE. Tyto novomanžele jste už darem potěšili, tak neváhejte a rozdávejte radost a lásku dál! Tuto jedinečnou sadu dopisů můžete používat opakovaně a stát se tak hlavním expertem na vztahové dary široko daleko. A když bude třeba, inspirovat se úkoly a aktivitami můžete i ve svém vlastním partnerském vztahu, no ne?


nejčastější otázky 

Jak balíček MAMESE funguje? 

Zakoupíte, stáhnete do PC, vytisknete a předáte. Návod a tipy, jak to udělat zajímavě a nevšedně jsou součástí balíčku.

Mohu balíček MAMESE použít opakovaně?

Samozřejmě! Kolik svateb objedete - tolik svatebních darů MAMESE darujete.  Staňte se expertem na smysluplné dary a na každé svatbě budete patřit k váženým hostům. 

Jak balíček MAMESE předat novomanželům?

To, jak pečlivě a kreativně tento svatební dar připravíte, záleží jen na vás. My doporučujeme připravit každý dopis zvlášť a klidně si s jeho podobou pořádně pohrát. Dopisy mohou být součástí většího balíčku s dobrým jídlem, pitím, či penězi - fantazii se meze nekladou! A pokud chcete být opravdu originální, posílejte každý měsíc vybraný dopis poštou!

Mohu si balíček MAMESE nějak dotvořit?

Samotné dopisy upravovat nelze. To ale neznamená, že nemůžete do dopisů ručně dopsat oslovení, podpis nebo osobní vzkaz. Naopak! 

Co když se mi nedaří podklady vytisknout?

V tom případě vám doporučujeme nastavit si parametry tiskárny podle návodu přiloženého ke staženému pdf. Pokud se vám to i přesto nedaří, napište nám a zkusíme vám pomoci.

Stále si nejste jistí? Zeptejte se nás